אספקה והובלה:

 1. רכישת אופניים סגורים בקופסה מקנה משלוח חינם.
 2. לתשומת לבכם – האופניים מגיעות במארז-חבילה, ודורשות הרכבה על ידי הרוכש. לחבילה מצורפות הוראות הרכבה באנגלית. הוראות בעברית מופיעות בקובץ דיגיטלי בלבד.
 3. רכישת מוצרים שאינם אופניים (קסדות, פנסים וכו') תהיה כרוכה בדמי משלוח של עד 50 ₪ (המחיר יופיע בעת ביצוע הרכישה וההזמנה).
 4. זמני האספקה יחושבו החל ממועד קבלת אישור העסקה מחברת האשראי.
 5. גזרות הפצה: כל הארץ (למעט יישובים מבודדים, אליהם האספקה תיעשה בתיאום מראש עם בעלי האתר.)
 6. זמן אספקה: עד 7 ימי עסקים למעט אירועי כוח עליון (אירועי כוח עליון יהיו אירועי מלחמה, אירועים בטחוניים, אירועי נזקי טבע, שביתות, הטלת מגבלות תנועה ו/או מגבלות אחרות מכוח הוראה של רשות מוסמכת.)
 7. מובהר כי בעלי האתר עושים כמיטב יכולתם לוודא כי אספקת המוצרים תיעשה במועד. יחד עם זאת, מובהר כי האספקה נעשית על ידי ספקים חיצוניים, ואי לכך עיכוב באספקה אשר נגרם אך ורק בשל מעשה ו/או מחדל של הספקים לא יחשב הפרה מצד בעלי האתר.
 8. אספקה מיוחדת ("מהיום למחר") – אם אתם צריכים את האופניים בהקדם האפשרי, ייתכן ונוכל לספק אותם בזמן אספקה קצר במיוחד. צרו אתנו קשר ונשתדל לעזור. עלות האספקה המיוחדת תשתנה ממקרה למקרה, הצעת מחיר תימסר בטלפון או בדואר אלקטרוני.
 9. אין התחייבות לספק מוצרים שחסרים במלאי. בעל האתר יעדכן את הלקוח על חוסרים, והמוצרים יסופקו בהקדם האפשרי לאחר חידוש המלאי.
 10. אספקת המשלוח תהיה לכתובת שתוזן במערכת ההזמנות באתר, או לכתובת הלקוח שנקבעה מראש בעת פתיחת הלקוח. אם פרטי מען המשלוח יהיו שגויים, הרוכש ישא בעלות דמי המשלוח, אם תהיינה.

האספקה תתואם עם הרוכש שיצטרך לקבל את החבילה. שימו לב שהאספקה היא לפתח הבניין ולא אל הדירה.

ככל שהרוכש לא יהיה זמין ו/או לא יענה לנציג חברת השליחויות, אספקת המוצר עשויה להתעכב וזאת עד לתיאום מולו.

אם לא יהיה מענה במען המשלוח, המשלוח יוחזר למחסני בעל האתר, ואספקה נוספת תהיה כרוכה בדמי משלוח נוספים לפי העניין.

 1. איסוף עצמי של המוצר: יש אפשרות לאיסוף עצמי בתיאום מראש עם בעל האתר.
 2. לבירורים בנושא משלוחים ואספקה יש לפנות לשירות הלקוחות:

טלפון: 054-602-2447

דואר אלקטרוני: info@bikes4kids.co.il