ככה מתחילים לרכוב היום

אופני איזון לקטנטנים

כל אופני איזון הם כיף אמיתי, אבל אופני איזון מעולים הם הרבה מעבר לפאן. הם הבסיס לרכישת מיומנויות רכיבה, והדרך הטובה ביותר להכין את הילד או הילדה שלך לרכיבה עם פדלים מגיל צעיר במיוחד.

אופני האיזון שלנו הם לא צעצוע, הם אופניים לכל דבר. הם סופר קלים, עשויים מאלומיניום, מוכוונים ללמידה וכוללים גלגלי אוויר ומעצור יד להקניית הרגלי רכיבה נכונים. הבחירה באופני איזון איכותיים מאיצה את תהליך הלמידה ומקנה את היכולות החשובות באמת - מה שמאפשר מעבר טבעי לאופני פידול בלי גלגלי עזר!

אופני איזון לגיל 1.5 עד 2.5

מי אנחנו

אנחנו אביגיל ומשה, אוהבי אופניים והורים לשלושה. לפני כמה שנים, במהלך טיול באירופה, נחשפנו לתרבות רכיבה שפתחה בפנינו עולם חדש – פעוטות וילדים קטנים שרוכבים ללא גלגלי עזר כבר מגיל שנתיים! אחרי שניסינו לבדוק איך הנס הזה אפשרי, הבנו שהמפתח לרכיבה מגיל צעיר כל כך הוא שילוב של פיתוח מיומנויות הרכיבה בעזרת אופני איזון ושל בחירה באופניים קלי משקל שמותאמים בדיוק למידות של קטנטנים.


אז רכשנו עבור הבכורה שלנו את אופני הפרימיום הראשונים שלה. פירקנו אותם, הכנסנו את החלקים למזוודה, והרכבנו אותם מחדש בארץ. המאמץ השתלם – הילדים למדו לרכוב וכולנו התאהבנו ברכיבה המשותפת. לאורך הרכיבות הבנו שאנחנו רוצים לפתח תרבות רכיבה חדשה בישראל, ולאפשר לעוד הורים להעניק לילדיהם חווית למידה ורכיבה ייחודית. אז חסכנו לכם את המאמץ שכרוך בלהביא אופניים מפורקים במזוודה, והקמנו את BIKES4KIDS.