אופני איזון של חברת פרוג לגיל שנה וחצי

הזמן הנכון להתחיל

אופני איזון לגיל 1.5 עד 2.5

ילדים וילדות יכולים להתחיל לרכוב על אופני איזון כבר מגיל שנה וחצי! התרגול באופני איזון איכותיים כבר בשלב הזה מקנה לילדים את מיומנויות הרכיבה החשובות ביותר, ומאפשר להם להתחיל לרכוב בלי גלגלי עזר מגיל צעיר במיוחד. אופני האיזון שלנו הם סופר קלים, מותאמים ארגונומית ומיוצרים על ידי חברות שמתמחות באופני ילדים.

אופני איזון לגיל 1.5 עד 2.5

למה להשקיע באופני איזון איכותיים?

אופני איזון איכותיים הם לא צעצוע, הם אופניים לכל דבר. לצד העובדה שאופני איזון איכותיים מתגלגלים יותר בקלות ולכן מאפשרים רכיבות מהנות יותר, הם בעיקר מוכוונים ללמידה ולהקניית מיומנויות חשובות. הם מפתחים את היכולת לייצר שיווי משקל, תמרונים נכונים ובלימה בטוחה בעת רכיבה.

בנוסף, אופני איזון איכותיים יכולים לעבור במשפחה. זה לא עוד חפץ שצריך להיפטר ממנו אחרי שנה, אלא כלי לימודי שימשיך אל האחים שטרם נולדו, האחיינים והחברים מהשכונה. זו גם הסיבה שאנחנו מעניקים אחריות על כל אופני האיזון שלנו!

אופני איזון FROG TADPOLE MINI
אמא וילד עם אופני איזון FROG

איך נדע אם המידה מתאימה?

אנחנו יודעים שרכישת אופניים אונליין עשויה להיות מבלבלת. אנחנו ממליצים לקרוא את המדריך שלנו לבחירת אופני ילדים, ולשים לב לפרמטרים כמו גובה, מידת רגל פנימית וגודל גלגל שמופיעים בעמודי הדגמים השונים.

ואם בכל זאת תגלו שהאופניים לא מתאימים? נבוא עד אליכם לאסוף אותם ונזכה אתכם בכל עלות הרכישה! כן, גם אם כבר עשיתם עליהם סיבוב ניסיון. ביטול הרכישה מתאפשר עד שבוע מקבלת המשלוח, בתנאי שהאופניים לא נפגעו ואין להם נזקי צבע. זהו, אין עוד אותיות קטנות.